Jsem farmaceutka s celostním pohledem na zdraví. Ukazuji, jak si díky pochopení těla i duše a jejich kvalitní podpoře můžeme dlouhodobě užívat radost z pevného zdraví a přirozené vitality.

Já jsem...

Dnes můžu s klidem říct, že se ve svém těle cítím jako ryba ve vodě. Jsem plná elánu, síly, chuti k životu. Jsem vděčná za fungující tělo, ve kterém mohu užívat života naplno. Mám spoustu energie na to, abych si plnila své sny, věnovala se tomu, co mne baví a užívala si bytí s milovanou rodinou a přáteli.

Už vím, JAK O DAR ZDRAVÍ PEČOVAT.

Ale taky už díky vlastní zkušenosti vím, že

ZDRAVÍ NENÍ SAMOZŘEJMOST.

Podělím se s vámi o svůj příběh. Nad tou holkou, kterou jsem byla před více než 14ti lety by člověk zaplakal. Za sebou jsem měla 2 porody císařem a přestože jsem přivedla na svět krásné a zdravé děti, byla jsem ze sebe tak zklamaná, že jsem nedokázala naplno prožívat radost. Vyčítala jsem si, že jsem to nezvládla, že jsem dětem přivodila špatný start do života.

Nabyla jsem dojmu, že nejsem dost dobrá.

Svůj pocit nedostatčnosti, jsem se snažila kompenzovat co nejdokonalejší péčí o děti a domácnost a četnými sportovními výkony, abych našla uznání. Sama jsem si ho dát neuměla. Trochu mi pomáhalo se od vlastních pocitů odpojit, prostě je zatlačit někam hluboko a nevnímat je. Díky této fintě jsem si ani nevšimla, jak začínám být unavená. Až jsem postupem času dospěla do stadia, kdy už takhle fungovat dál prostě nešlo.

Moje přetížené tělo už nemohlo.

Krevní testy a ultrazvuk ukázali poruchu štítné žlázy. Lékaři potvrdili moje školní znalosti, že léky na zhoršenou funkci štítné žlázy už jsou na celý život.

Tak teď jsem ještě k tomu všemu byla úplně zoufalá.

A právě v této chvíli, kdy jsem se cítila po všech stránkach mizerně, se mi rozsvítila v hlavě sebezáchovná kontrolka. Rozhodla jsem se, že budu zdravá.

Začalo období hledání

Klasická medicína variantu skutečného uzdravení nenabízela. Začala jsem tedy na vlastním těle zkoušet, co jiného by mi mohlo pomoci. Během několika let jsem se seznámila na vlastní kůži s ájurvédskou medicínou. Začala jsem objevovat souvislosti v tradičním čínském pentagramu. Absolvovala jsem kurzy reflexní terapiehormonální jógy.

Prohlubovala jsem své homeopatické znalosti. Jak děti rostly, byla spousta příležitostí k užívání a já homeopatika uváděla čím dál tím víc do naší rodinné lékárničky. Začala jsem na sobě pracovat i po stránce psychické, naučila jsem se meditovat.

Četla jsem hodně knih a postupně začínala chápat, jak je v našem těle opravdu propojené všechno se vším. To, co nás učili na fakultě byla jen jedna strana mince.

Všechno to poznání mi do sebe najednou zapadalo

Pokusy na sobě jsem dělala více i méně úspěšné. Nenechala jsem se odradit. Tělo se začalo vzpamatovávat a já vysadila léky. Fungovalo to! Já se nejen začala cítit lépe, ale současně se mi otevřel nový úhel pohledu na lidské zdraví.

Nastartovala se moje cesta k celostnímu chápaní lidského zdraví. Cesta pokračuje a je úžasné po ní kráčet. Stále se mi otevírají nové obzory a to mne baví.

Ve své každodenní praxi v lékárně opakovaně zjištuju, že spousta z nás si ještě zopovědnost za své zdraví neuvědomuje. Mnozí neví, co mohou sami prospěšného udělat pro své tělo. A netuší, že vlastní krůčky a kroky jsou mnohdy mnohem účinnější, než všechny spolykané pilulky.

Vy už jste zodpovědnost za své zdraví možná přijali. Něco byste pro sebe dělat chtěli, ale netušíte, kterým směrem se vydat, kudy vykročit, jak začít, co má pro vás smysl. Možná i proto zůstáváte v pohodlných zajetých kolejích a o změně zatím jen přemýšlíte.

 

Pro ty, kdo hledají svoji cestu ke spokojenému životu ve zdraví a radosti jsem se rozhodla sepsat svoje poznatky a zkušenosti nasbírané cestou k mojí tělesné a duševní rovnováze. Nemusíte přečíst hromady knih a hledat informace na seminářích. Já vám je předám jednoduše, pochopitelně a hlavně tak, abyste je dokázali ve svém životě používat. Abyste si s lehkostí vypěstovali nové návyky, které se pro vás stanou samozřejmostí i potěšením.

Pro všechny, kdo mají odvahu vykročit ze své komfortní zóny a udělat aktivně něco pro své zdraví, jsem sepsala kapesního průvodce 3 klíče k vaší lékárničce, zn. účinné a šetrné, který si můžete stáhnout jako dárek.

Bude mi potěšením vydat se s vámi na společnou cestu 🙂

DOVOLTE SVÉMU ZDRAVÍ ZÁŘIT 🙂