ZMĚŇTE JEDNOU PROVŽDY NÁVYKY, KTERÉ BRZDÍ VAŠI VITALITU

 

 

Ověřený a jednoduchý postup, jak začnete znovu zářit zdravím

 

 Špatně spáváte, bolívá vás často hlavatrávení nefunguje jako dřív?

U lékaře se na nic zásadního nepřišlo a vy se s tím stavem nechcete smířit

Všechny vaše pokusy o zlepšení selhaly?

Už pochybujete, že se dokážete vrátit ke své původní rovnováze?

Jsem farmaceutka s 20letou praxí a už vím, že zdraví máme každý ve svých rukou. Inspiruji kudy se vydat svému zdraví vstříc.

3 klíče

k vaší lékárničce

zn. účinné a šetrné

  • 3 osvědčené klíče pro péči o tělesnou a duševní rovnováhu 
  • zjistíte PROČ i JAK účinně a jemně podporovat vlastní regenerační síly 
  • na příkladech z mé praxe poznáte základní principy homeopatie, tkáňových solí a reflexních masáží 
  • naučíte se, jak si přirozeným způsobem doplnit hořčík a železo
  • budete zase silní, radostní a vitální

Chcete změnu ? Chcete zářit zdravím? Tak na co čekat?

 

Zjistěte, co stojí v cestě vaší tělesné a duševní harmonii.

Vraťte se ke své síle a žijte život naplno a bez omezení.

 

Nejlepší

čas začít

je právě TEĎ 

 

 

"Pojďte zdraví naproti. Pomůžu vám najít cestu :-)"

Co o průvodci říkají ti, kteří už jej četli?

"Přečtení tohoto kapesního průvodce mne zavedlo k zamyšlení se nad celým mým přístupem ke zdraví a nemoci. Jako veterinární lékařka používám klasické metody terapie, avšak Sylva mi ukázala cestu a otevřela oči, že se na to vše dá koukat i jinak. A to, co jsem podvědomě jen tušila, ona svým dílem potvrdila. Celou svou profesionální i osobní cestu otáčím směrem CELOSTNÍM. Díky, Sylvi. Krásně napsané!"
Dagmar, veterinářkawww.doktorkadada.cz
"Z průvodce jsem maximálně nadšená. Doporučuji ho všem, kteří mají zájem udělat první podstatný krok k udržení si svého fyzického i duševního zdraví. Sylva velmi srozumitelně popisuje, jak jednoduše a čím konkrétně můžete začít. Odzkoušeno a funguje to!"
Lenka, konzultantka osobního a profesního rozvojewww.lenka-ileckova.cz
"Útlá, ale skvělá knížka, který mne velmi oslovila. Autorka v krátkém zamyšlení jednoduše ukazuje jak se naše psychická pohoda či naopak nepohoda odráží na našem zdraví a jak je důležité poslouchat své tělo. Nechybí konkrétní rady, co je dobré mít doma v lékárničce. Tento průvodce je určitě užitečný pro každého, kdo se zajímá o své zdraví z pohledu celostní medicíny a kdo je ochotný poslouchat své tělo a přijmout, že každý je za své zdraví zodpovědný".
Alla, chovatelkawww.vysmatakocka.cz
"Průvodce je moc krásně napsaný, vnímám věci dost podobně. U nás homeopatika také frčí:-) Určitě je skvělý, když se člověk rozhodne pro změnu a ví, že chce věci řešit jinak, tak tohle je ideální průvodce:-)".
Lucka, kineziologie one brainwww.luckaregi.cz
"Moc děkuji za úžasnou knížku, díky které můžu své zdravotní problémy vyřešit i jiným, mnohem lepším způsobem, než je užívání běžných léků. Doporučuji ho všem, kterým záleží na svém zdraví".
Jitka, účetníwww.jitkahrdlickova.cz
„Skvěle napsaný průvodce. Sylva píše, jak sledovat své důležité životní kontrolky. Snaží se nám ukázat, že nestačí si vzít nějakou tabletku. Že důležité je nakouknout „ pod kapotu“ a najít příčinu zdravotních potíží. Zároveň nám představuje osvědčené a šetrné prostředky, kterými můžeme tělo podpořit, aby nastartovalo ozdravné procesy. Doporučuji pro příznivce homeopatie a celostního přístupu ke zdraví“.
Helča, lékárník a výživový poradcewww.vasenprozivot.cz
Sylvi, napísala si to veľmi zaujímavo a pekne, ľahko sa to číta a obohatila som si svoje doterajšie informácie a rozšírila obzory, čo sa solí a homeopatík týka. Veľká vďaka za to. Teším sa na pokračovanie.
Tatiana, masérkawww.tamimasaze.sk

 

 

Skutečnosti citované na tomto webu mají pouze informativní a obecně vzdělávací charakter. Nejsou návodem, jak postupovat v konkrétních případech. V žádném případě nepropagují a neschvalují vysazování konvenčních léků, ani nenahrazují potřebnou konzultaci lékaře v případě zdravotních potíží.